تمام نکاتی باید درمورد بوی بد واژن از علت تا درمان آن بدانید

بوی بد واژن به طور عمده ناشی از عفونت های دستگاه تناسلی خانم هاست به همین دلیل برای رفع بوی بد واژن خانمها بایستی در مرحله ی اولیه به سراغ درمان عفونت دستگاه تناسلی رفت.

علت بوی بد واژن خانم ها

بوی بد دستگاه تناسلی علتش عفونت است:

سه عفونت متداول این اندام عبارتند از:برفک (candida)، تریکوموناس واژینالیس (trichomonas vaginalis) و واژینوز باکتریایی (bacterial vaginosis).

علت بوی بد واژن

علت بوی بد واژن چیست

همه این عفونت ها را می توان با داروهای آنتی بیوتیک و ضد قارچ درمان کرد اما اکثر خانم هایی که چنین مشکلاتی داشته اند می دانند که قابل برگشت است.بااینکه این عفونت ها می تواند از طریق رابطه جنسی منتقل شود، اما همه آنها خودبه خود بروز می کنند؛ یعنی ممکن است فرد رابطه جنسی هم نداشته باشد و دچار آن شود.اگر مسایل بهداشتی کاملا رعایت میشود و امکان نفوذ عفونت از خارج بدن وجود نداشته باشد این عفونتها و عوارض ناشی از آنها ، خود ، جزیی از عوارض مشکلی بزرگتر هستند . به عبارتی این عفونتها ازمنشائی داخل بدن در ناحیه تناسلی ایجاد میشود.

ادامه مطلب

خوردنی هایی که باعث افزایش میل جنسی می شوند

تمام نکاتی باید درمورد بوی بد واژن از علت تا درمان آن بدانید

درمان خارش واژن و نسخه های گیاهی و خانگی برای درمان سریع سوزش و خارش واژن

عفونت ,بوی ,واژن ,تناسلی ,درمان ,خانم ,بوی بد ,بد واژن ,دستگاه تناسلی ,این عفونتها ,علت بوی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
وبلاگ کتابخانه عمومی آیت الله خسروی شهرستان تکاب ناکامان | دانلود آهنگ های غمگین و احساسی بچه باهوش نقد بهترین فیلم های سینمای هالییود حیاط خلوت My Proxy | پروکسی اسکرج amozesh.mahdifard خدمات کامپیوتر ساعی سخت افزار نرم افزار شبکه و لپ تاپ دانلود خلاصه کتاب سازمان و مدیریت نجف بیگی